docean fnterpris
docean fnterpris 13 Dec 2020
41

Up next

Oceans Enterprise About Us
26 Jun 2021
Oceans Enterprise About Us
docean fnterpris · 241 Views

Oceans Enterprise Kazanç Videosu

633 Views

🎆↗ OCEANS ENTERPRİSE↙ 🎆↗SMART TRADE COİN ↙🎆
Oceans tavsiye işinde 3 farklı kazancınız var!

1. Direk satış karı (%10): Her hafta direk satış cironuzun %10'u kadar direk referans primi alırsınız.

Örneğin; bu hafta 5 kişinin gümüş(100x5=500$), 1 kişinin gold(1000$) yazılım almasına vesile oldunuz. 150 dolar direk satış karı alırsınız.


2. Yazılım kazanç payı(%5): Direk sizin referansınızla akıllı ticaret yazılımını satın alan ilk sıra müşterileriniz ve onların tavsiyeleriyle gelen ikinci sıra dolaylı müşterileriniz, bota sermaye koyup çalıştırdıklarında kazançlarının %5 i kadar da siz ödeme alırsınız. Trade kazançları sermayedarlara ödendiği dakikada sizin payınız da panelinize düşer.

Örneğin; sizin ilk iki sıranızda 100 kişi bot kullanıyor ve bu ay her biri ortalama 200 dolar kâr elde ettiler. Bu durumda size 1000 dolar ödeme gelir. Bunda üst limit yoktur. Üstelik onlar kâr etmeye devam ettikçe siz de tekrar tekrar sürekli ödeme alırsınız.3. İkili takım(binary) geliri (%10): Takımlarınız sağ ve sol kol olmak üzere iki grupta oluşur. Kazancınız sonsuz derinlikte ve zayıf grup cirosu üzerinden ödenir.

Siz 2 iş ortağı ve onların da 2'şer kişi getirdiğini varsayarak 12. derinliğe kadar olası ikili takım kazançlarınızı alttaki tablodan inceleyin. Burada siz sağ ve sol kollarınıza birer kişi eklemişken, yukarıdan gelenler ve alt üyelerinizin kaydettiği dahil tüm kişilerin ciroları ile binary kazancınızın hesaplandığını hatırlatmak isterim. Aşağıda da gördüğünüz gibi siz sadece 2 kişi dahil etmişken yüzlerce binlerce kişilerin cirolarından dolayı ödeme alırsınız.

Örneğin; bu hafta sağ grubunuzda 10.000 dolar, sol grubunuzda 15.000 dolar ciro oluştu. Sizin o haftaki ikili kol geliriniz zayıf kol cirosu üzerinden hesaplanır ve 1000 dolar olur. Ve karşılıklı gruplarda eşleşen ve ödemesi yapılan 10'ar bin dolarlık cirolar silinir, sol grupta eşleşmeyen 5000 dolar fazla ciro gelecek haftanın cirosuna eklenir.


3. Matching Bonus (%10): Direk size bağlı birinci sıranız, onların getirdiği ikinci sıranız ve onların kaydettiği üçüncü sıranız... 7 seviyeniz dahil bot ticareti yapan tüm ekibinizin toplam haftalık binary kazançlarının %10'u kadar haftalık Matching bonus alırsınız. Bu inanılmaz kazanç potansiyeli olan bir ödeme kanalıdır.

Örneğin; siz 2 kişi kaydemiştiniz ve herkesin de 2 kişi getirdiğini varsayalım. Bu durumda ilk 7 sıranızda 254 kişi(2 kişi ile sınırlı değilsiniz ve bu rakam çok daha fazla olabilir) olur. Her birinin bu hafta 200 dolar ikili kol kazancı olsun. Bu durumda sizin 5000 doların üzerinde maching bonusunuz var demektir. Eğer siz gümüş seviye iseniz bunun sadece 700 dolarını alabileceğinizi hatırlatmak isterim. Oceansta statü yükseltme yoktur. Oceansta en iyi kazanç için ideal başlangıç statüsü GOLD seviyedir.


Size harika bir haberimiz var. Destek sistemimiz hem işinizi kolaylaştıracak hem de başarıyı hızlandıracak.

Sistem herkesin TRADE yapmasına elverişli ve kullanımı oldukça basit bir yazılıma dayanmaktadır.

Otomatik Bot 7/24 sizin için çalışır. Siz de her sabah kazanarak uyanmanın tadını çıkarırsınız.

Benzersiz Smart Trade yazılımı sayesinde usta bir TRADER gibi kazanırsınız.

Dört Adımda Kolay Kurulum

1. Adım : TRADE botunun içindeki cüzdanınıza BTC yada ETH gönderiyorsunuz.

2. Adım : Strateji kısmından bir seçim yapıyorsunuz.

3. Adım : BTC yada ETH seçiyorsunuz.

4. Adım : Miktarı seçip başlatıyorsunuz. Hepsi bu kadar basit!

Sonrasında yaptığınız tek şey; her sabah, o gün ne kadar kazandığınıza bakmak.

KAYIT LİNKİMİZ ↙
https://oceans-online.com/members/register/&hash=NE1aUGZuU3BmRXBlU0w4dFRGcEc1RlRIbUs3bDZyRGU1Z2dLeDNBNVpLST0=Smart Trade Coin
https://go.smarttradecoin.com?....hash=a63407f7b12a48f

İletişim caner doğan GMAİL. ⤵
[email protected]


#oceansenterprise #smarttradecoin #stcbot #kriptohaber #stc #smarttradecoin #networker #networkmarketing
#yatırımcı #haber #smartecoin #iş #bitcointürkiye #ethereum #eth #ethereumtürkiye #frekanslar #smarttradecoin #borsa #para #finansal #güç #finansalözgürlük #koin #bollukbereket #networker #network #dollar #euro #forex #covit19 #bitcoin #oceansenterprise #kriptopara #koronatedavi
__________________________________________________________
Oceans Enterprise Kayıt Linki:
https://oceans-online.com/members/register/&hash=NE1aUGZuU3BmRXBlU0w4dFRGcEc1RlRIbUs3bDZyRGU1Z2dLeDNBNVpLST0=

__________________________________________________________________
........................
#SmartTradeCoinVoucher #smartradecoingo #akilliticaretyazilimi #kriptoparahaberleri #kriptoparahaber #kriptoparaborsaları #kriptoparaborsası
bitcoin sanal para nedir,
bitcoin revolution nedir,
bitcoin up nedir,
bitcoin usdt nedir,
bitcoin vault nedir,
bitcoin ve altcoin nedir,
bitcoin madenciliği nedir ve nasıl yapılır,
bitcoin vadeli işlemler nedir, #kripto #kriptopara #kriptoodası #kripton #kriptohaber #kriptoparahaberleri #kriptografi #kriptoparahaber #kriptovaluta #kriptoparaborsaları #kriptometre

Show more
1 Comments sort Sort By

mkara.2020@yandex.com
[email protected] 12 months ago

elinize sağlık teşekür ederim

   0    0
Show more

Up next

Oceans Enterprise About Us
26 Jun 2021
Oceans Enterprise About Us
docean fnterpris · 241 Views