docean fnterpris
docean fnterpris 01 Oct 2020
41

Up next

Smart Trade Coin
30 Jun 2021
Smart Trade Coin
videoadmin · 822 Views

SMART TRADE GO BOT KULLANIM VDEOSU PART 1

223 Views

⁣Akıllı Ticaret Sistemi, piyasadaki yeni bir oyuncu. Projenin dinamik gelişimi, onun kendi ticari işlem yapmada bir ticaret ortamı yaratmayı amaç etmeyi amaçlıyor.
Kolay ve sorunsuz alım satım yapılmasına olanak tanıyan verimli ve kullanıcı dostu yazılım, günümüzde tüccarlar için çok önemlidir. Yazarlar hem yeni gelenler hem de yazabilir tüccarlar olabilir. Akıllı Ticaret Çözümü Ticaret Sistemi, bilgi düzeyleri ne olursa tüm program için alım satım işlemlerini kolaylaştırır ve aynı zamanda nasıl ticaret yapılacağını öğrenir.
Akıllı Ticaret Çözümleri Ticaret Sistemi Çözümleri, tam otomatik bir ticaret işleviyle birlikte gelir ve akıllı ticarete izin verir. Projenin yaratıcılarının vizyonu, kripto para birimlerine yatırım yapmak ve yapmak isteyen normal, teknik olmayan kullanıcıları teşvik ederek kripto para piyasasındaki en büyük tüccar bedenini genişletmektir.
Smart Trade Coin sürekli olarak proje indirim geliştirmektedir. İçerik oluşturucular, İnternet erişimi olan herhangi bir mobil cihaz üzerinden ticareti mümkün kılmak için her türlü çabayı gösterir. Bulut teknolojisi sayesinde hiç yerinden ticaret yapabilecekler.
Bu yeni sürdürme sistemi, Yatırımcıların Binance, OKEx, Huobi, Bifinex, Upbit, Bithumb, Coinbase, Kraken gibi en önemli kripto para borsalarında işlem yapmaları ve çok işlem yapmalarını kolaylaştırır. Binance, OKEx, Huobi, Bifinex, Upbit, Bithumb, Coinbase, Kraken vb. gibi önemli önemli kripto para borsaları. Bu yazılım Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash ve diğer birçok kripto para biriminin izlenmesini sağlar - aynı zamanda BT sistemi tarafından doğru fiyatlar bulunursa ve piyasa tarafından doldurulursa, Yatırımcıların seçili kripto para birimlerini satın almalarına izin tanır.
Sistem kullanıcı dostu ve bireysel bir kullanıcı ile yapılandırılabildiğinden işlem bilgisine gerek yoktur. Yapılandırma, ticareti daha karlı hale getir ve başarıya ulaşmak için daha fazla araç sağlar. Kullanıcılar, hangi kripto para biriminin ticaretini yapmaklerini önceden bilerek çok şey kazanabilirler. İlgili tüm değişimlerin takip edilmesi gerekir. Satış ve alımlara başlarken fiyat aralıkları önemli olmalıdır. Kullanıcı, kripto para birimlerinin alım satımı için ödemeye razı olması gereken bilmesi gerekir. Akıllı Ticaret Çözümleri Ticaret Sisteminde birçok özellik bulunmaktadır. Tamamen otomatiktir ve yapılandırmaya bağlı olarak işlem 24 saat yapılabilir.
Platform ayrıca kendi madeni parasını geliştiriyor - Smart Trade Coin.
Smart Trade Coin, dört ana sütuna dayanmaktadır - Aktif Yatırım, Fiat Yatırımı, Borsalara Erişim ve Akıllı Ticaret Madeni Para Platformu. Bu, tüccarların ve sıradan bu alanda yayına sahip olmak zorunda kalmadan büyük borsalarda işlem yapmasını sağlamak. Bu, Stratejilerini geliştirmelerine, eylemlerini koordine etmelerine ve dahili forumlarda iletişim kurmalarına yardımcı olacaktır.
Amaç, yazılımda bulunan tüm ticaret ve iletişim işlevlerini sağlayacak bir ekosistem oluşturmaktır. Bu platform, tüm uzantıları indirmenize izin verilecektir. Şu anda Smart Trade Coin Platformu tarafından geliştirilmekte olan en büyük merkezi olmayan ticaret pazarında verimli bir ticaret üretmeyi amaçlamaktadır.
Ticaret artık sadece yemek için değil. Şimdi sizin için de mevcut!
.......................
https://go.smarttradecoin.com?....hash=a63407f7b12a48f
......................

https://www.youtube.com/watch?v=E3eQJIsK3Jk

Show more
1 Comments sort Sort By

imin2019@yandex.ru
[email protected] 1 year ago

The quality of the video is awful, I don't understand what's the point of publishing if you can't really see anything?

   0    0
Show more

Up next

Smart Trade Coin
30 Jun 2021
Smart Trade Coin
videoadmin · 822 Views